Графік роботи:
Пн.- Пт.:  9:00 - 21:00
Субота:  9:00 - 15:00
Адреси наших клінік:
Миропольская, 3 Попудренко, 26/9
+38 (044) 543-64-38 +38 (044) 559-52-12
+38 (067) 000-12-48 +38 (050) 570-14-30
+38 (098) 068-36-30
Запросити
зворотній
дзвінок

Ваш запрос успеншо отправлен!

Не вдалося відправити Ваш запит.

Про клініку

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«Екодент» – це ліцензована стоматологічна клініка, яка була створена в 1998 році. Клініка розташована за адресою вул. Миропільська, 3 (М. Чернігівська). Відділення клініки знаходиться за адресою вул. Попудренка, 26/9 (М. Дарниця). Приміщення розташовані в близькій відстані до станцій метро.

Графік роботи клініки:

 в робочі дні: 9:00 до 21:00
 в суботу: 9:00 до 15:00
 неділя: вихідний

Ми працює на київському ринку стоматології вже понад чотирнадцять років. Колектив нашої клініки це єдиний організм, який діє чітко і професійно. Багато наших лікарів мають вищі і перші кваліфікаційні категорії, вони працюють в клініці з самого її заснування.

Медичний персонал пройшов спеціальну підготовку в провідних стоматологічних центрах Європи і США. Високий рівень наших лікарів підтверджений дипломами та сертифікатами. Професіоналізм колективу дозволяє точно діагностувати захворювання зубів і здійснити найбільш ефективне лікування. Тому Ви можете довірити нам своє здоров’я.

Фахівці клініки не просто позбавляють пацієнтів від болю і відновлюють відсутні зуби, а й повертають їх втрачену красу.

Протягом всієї нашої діяльності, ми прагнули зробити якісну стоматологію доступною для населення з середніми доходами. Висока якість, при прийнятних цінах – одне з головних критеріїв роботи нашої клініки.

Для забезпечення безпеки пацієнтів і співробітників у нас використовуються системи «Антигепатит» і «АнтиСНІД». Здійснюється постійний багаторівневий контроль якості проведення стерилізації, асептики і антисептики.

Перед початком лікування проводиться детальна консультація з пацієнтом. За її результатами складається план лікування, розраховується його вартість. Гнучкі ціни дозволяють нашим фахівцям підібрати схему з урахуванням усіх ваших можливостей, при збереженні високої якості.

Ціни можуть варіюватися в залежності від обсягу наданих послуг. У будь-якому випадку, Ви завжди можете розраховувати на привітний прийом і покластися на професіоналізм наших фахівців.
З кожним пацієнтом, перед початком лікування, укладається «Договір на проведення стоматологічного лікування».

У клініці в повному обсязі ведеться медична документація (ф .№ 043 / о), де фіксуються всі етапи лікування. Пацієнтам надається достовірна інформація про стан їх стоматологічного здоров’я. При бажанні ви можете на будь-якому етапі перевірити правильність лікування та оплату. На всі виконані послуги ми надаємо гарантійні зобов’язання. У клініці представлені всі напрямки сучасної стоматології для дорослих і дітей.

  • Невідкладна стоматологічна допомога: видалення, лікування зубів і запальних процесів.
  • Терапевтична стоматологія: лікування карієсу і його ускладнених форм (пульпіту, періодонтиту), реставрація зруйнованих зубів і багато іншого.
  • Ортопедична стоматологія: протезування зубів із застосуванням сучасних конструкцій і новітніх матеріалів (металокерамічні, на основі оксиду цирконію) зубні коронки, вініри, безметалова кераміка, протезування на імплантатах, знімні зубні протези (бюгельні, мікробюгельні, протези на основі акрилу).
  • Дитяча стоматологія: профілактика і лікування молочних зубів, герметизація фісур, видалення молочних зубів, навчальна програма з чищення зубів і догляду за порожниною рота.
  • Ортодонтія: виправлення викривлених зубів, корекція прикусу будь-якої складності у дітей і дорослих, з використанням брекет-систем та інших ортодонтичних апаратів, лікування зубощелепних аномалій та вроджених дефектів щелепно-лицьової області.
  • Пародонтологія: лікування ясен, захворювань пародонту рухливості зубів і хірургічними методами, апаратом Vector.
  • Хірургічна стоматологія: зубні імплантати видалення зубів, лікування гнійно-запальних захворювань порожнини рота, лікування гранульом і кіст.
  • Естетична стоматологія: відбілювання і професійна чистка зубів, зняття зубного каменю і нальоту курця, прикраса зубів.

Ми завжди пам’ятаємо, що в першу чергу стоматологія – це не бізнес і намагаємося надати допомогу всім пацієнтам відповідно до їх захворювання, пріоритетами і можливостями. Ви завжди можете розраховувати на допомогу наших лікарів. У нас отримаєте не тільки якісне лікування зубів, але і професійну консультацію дипломованих фахівців. У кожного пацієнта є можливість раз на півроку безкоштовно проходити профілактичний огляд. Ми не робимо собі рекламу, наша робота говорить сама за себе. Нехай ваша усмішка стане тому підтвердженням.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.