Графік роботи:
Пн.- Пт.:  9:00 - 20:00
Субота:  9:00 - 20:00
Адреси наших клінік:
Миропільська, 3 Попудренка, 26/9
+38 (067) 000-12-48 +38 (050) 570-14-30
+38 (066) 000-01-55 +38 (098) 068-36-30
Запросити
зворотний
дзвінок

Ваш запит успішно відправлений!

Не вдалося відправити Ваш запит.

Про клініку

«Екодент» – це ліцензована стоматологічна клініка, яка була створена в 1998 році. Клініка розташована за адресою вул. Миропільська, 3 (М. Чернігівська). Відділення клініки знаходиться за адресою вул. Попудренка, 26/9 (М. Дарниця). Приміщення розташовані в близькій відстані до станцій метро.

Графік роботи клініки:

 в робочі дні: 9:00 до 20:00
 в суботу: 9:00 до 20:00
 неділя: вихідний

Ми працює на київському ринку стоматології вже понад чотирнадцять років. Колектив нашої клініки це єдиний організм, який діє чітко і професійно. Багато наших лікарів мають вищі і перші кваліфікаційні категорії, вони працюють в клініці з самого її заснування.

Медичний персонал пройшов спеціальну підготовку в провідних стоматологічних центрах Європи і США. Високий рівень наших лікарів підтверджений дипломами та сертифікатами. Професіоналізм колективу дозволяє точно діагностувати захворювання зубів і здійснити найбільш ефективне лікування. Тому Ви можете довірити нам своє здоров’я.

Фахівці клініки не просто позбавляють пацієнтів від болю і відновлюють відсутні зуби, а й повертають їх втрачену красу.

Протягом всієї нашої діяльності, ми прагнули зробити якісну стоматологію доступною для населення з середніми доходами. Висока якість, при прийнятних цінах – одне з головних критеріїв роботи нашої клініки.

Для забезпечення безпеки пацієнтів і співробітників у нас використовуються системи «Антигепатит» і «АнтиСНІД». Здійснюється постійний багаторівневий контроль якості проведення стерилізації, асептики і антисептики.

Перед початком лікування проводиться детальна консультація з пацієнтом. За її результатами складається план лікування, розраховується його вартість. Гнучкі ціни дозволяють нашим фахівцям підібрати схему з урахуванням усіх ваших можливостей, при збереженні високої якості.

Ціни можуть варіюватися в залежності від обсягу наданих послуг. У будь-якому випадку, Ви завжди можете розраховувати на привітний прийом і покластися на професіоналізм наших фахівців.
З кожним пацієнтом, перед початком лікування, укладається «Договір на проведення стоматологічного лікування».

У клініці в повному обсязі ведеться медична документація (ф .№ 043 / о), де фіксуються всі етапи лікування. Пацієнтам надається достовірна інформація про стан їх стоматологічного здоров’я. При бажанні ви можете на будь-якому етапі перевірити правильність лікування та оплату. На всі виконані послуги ми надаємо гарантійні зобов’язання. У клініці представлені всі напрямки сучасної стоматології для дорослих і дітей.

  • Невідкладна стоматологічна допомога: видалення, лікування зубів і запальних процесів.
  • Терапевтична стоматологія: лікування карієсу і його ускладнених форм (пульпіту, періодонтиту), реставрація зруйнованих зубів і багато іншого.
  • Ортопедична стоматологія: протезування зубів із застосуванням сучасних конструкцій і новітніх матеріалів (металокерамічні, на основі оксиду цирконію) зубні коронки, вініри, безметалова кераміка, протезування на імплантатах, знімні зубні протези (бюгельні, мікробюгельні, протези на основі акрилу).
  • Дитяча стоматологія: профілактика і лікування молочних зубів, герметизація фісур, видалення молочних зубів, навчальна програма з чищення зубів і догляду за порожниною рота.
  • Ортодонтія: виправлення викривлених зубів, корекція прикусу будь-якої складності у дітей і дорослих, з використанням брекет-систем та інших ортодонтичних апаратів, лікування зубощелепних аномалій та вроджених дефектів щелепно-лицьової області.
  • Пародонтологія: лікування ясен, захворювань пародонту рухливості зубів і хірургічними методами, апаратом Vector.
  • Хірургічна стоматологія: зубні імплантати видалення зубів, лікування гнійно-запальних захворювань порожнини рота, лікування гранульом і кіст.
  • Естетична стоматологія: відбілювання і професійна чистка зубів, зняття зубного каменю і нальоту курця, прикраса зубів.

Ми завжди пам’ятаємо, що в першу чергу стоматологія – це не бізнес і намагаємося надати допомогу всім пацієнтам відповідно до їх захворювання, пріоритетами і можливостями. Ви завжди можете розраховувати на допомогу наших лікарів. У нас отримаєте не тільки якісне лікування зубів, але і професійну консультацію дипломованих фахівців. У кожного пацієнта є можливість раз на півроку безкоштовно проходити профілактичний огляд. Ми не робимо собі рекламу, наша робота говорить сама за себе. Нехай ваша усмішка стане тому підтвердженням.