Графік роботи:
Пн.- Пт.:  9:00 - 20:00
Субота:  9:00 - 20:00
Адреси наших клінік:
Миропільська, 3 Попудренка, 26/9
+38 (067) 000-12-48 +38 (050) 570-14-30
+38 (066) 000-01-55 +38 (098) 068-36-30
Запросити
зворотний
дзвінок

Ваш запит успішно відправлений!

Не вдалося відправити Ваш запит.

Імплантація зубів

implantologiaНа сьогоднішній час при втраті зубів, разом зі звичайним протезуванням, широко застосовується методика заміщення зубів з опорою на імплантатах. Її суть полягає в тому, що замість відсутнього зуба в кісткову тканину вживляється титановий імплантат, на який кріпиться коронка потрібної форми і кольору. Імплантати, є надійною опорою для знімних і незнімних протезів. Зубні протези встановлені на імплантатах на 100% відновлюють функції і форму відсутніх зубів.

Переваги імплантації зубів:

 1. постановка імплантатів, дозволяє відновити дефекти зубного ряду протезами різної конструкції, локалізації і протяжності без обточування (препарування) зубів, що знаходяться поруч;
 2. при повній відсутності зубів, імплантація дозволяє створити незнімні конструкції і відновити зубний ряд;
 3. імплантати набагато надійніше фіксують частково і повністю знімні протези в порожнині рота;
 4. встановлення в щелепні кістки, імплантатів, призупиняє атрофію кісткової тканини в області втраченого зуба.

Чому потрібно ставити імплантати саме в нашій клініці?

Сьогодні на ринку існує близько 600 систем імплантатів і понад 100 методик їх установки. У зв’язку з цим, пацієнту складно розібратися в безлічі видів імплантатів і методик їх встановлення.

У нашій клініці, імплантологія – це та сфера, в якій ми стали експертами і довели процедури практично до автоматизму.

У своїй роботі ми переважно використовуємо імплантати системи ASTRA TECH Dental Implant (Швеція). Вибір цієї системи, в якості основної, зумовлений багатьма причинами.

impl1До основних відносяться наступні:

 • загальновизнана запатентована унікальна конструкція зубних імплантатів з чистого титану. При розробці цієї системи автори враховували такі показники як біологічна сумісність з організмом людини, форму і поверхню імплантату, умови його навантаження;
 • унікальний дизайн зубного імплантату ASTRA TECH і прийнятна ціна, дає відчутні переваги при протезуванні зубів. Широкий вибір і продуманість компонентів системи зубних імплантатів, є вирішальними і позначаються на успішному кінцевому функціональному та естетичному результаті;
 • імплантати даної конструкції використовуються в усіх клінічних ситуаціях, які можуть виникнути в частково, або повністю позбавленою зубів щелепи. Для вживлення імплантату в кісткову тканину, розроблені спеціальні методики хірургічного втручання;
 • завдяки конструкції імплантату і розробленим нетравматичним методам лікування, встановлення імплантату неабияк спрощується, а тривалість хірургічної операції скорочується;
 • усе втручання проходить безболісно, ​​ з короткотривалим терміном приживлення імплантату;
 • після установки протезів на імплантати, повністю відсутнє значне осідання кістки протягом наступних 7-9 років.

Як відбувається імплантація зубів клініці «Екодент»?

 • Під час консультації лікар – імплантолог збирає анамнез пацієнта,
 • вивчає спеціальний рентгенівський знімок його щелепи (ортопантомограму),
 • оцінює необхідну кількість і вид імплантатів.
 • При необхідності, проводиться ряд додаткових лабораторно-клінічних досліджень.
 • У лабораторії виготовляються моделі щелеп і хірургічний шаблон для правильного введення і розташування імплантатів відносно сусідніх зубів.

Найголовніше, при визначенні варіантів установки імплантату, це правильна діагностика.

Вона повинна відповідати ряду запитань:

 • Чи можна використовувати імплантат у вашому конкретному випадку?
 • Чи підійде імплантат Вашому організму?
 • Чи є кістка, і якою вона товщини, в тому місці, де потрібно ставити імплантат?

Імплантація зубів проводиться під місцевою анестезією в стоматологічному кріслі. Процедура безболісна, переноситься пацієнтом значно легше, ніж видалення зуба. За тривалістю операції зі встановлення одного імплантанта займають близько 20 хвилин.

Через 3-6 місяців, після повного приживлення імплантату в кістку, лікар-ортопед виготовляє на імплантант металокерамічну коронку, міст або іншу ортопедичну конструкцію.

Класична імплантація передбачає установку імплантату після того, як утворилася на місці видаленого зуба лунка заповниться нової кісткової тканиною. Такий процес загоєння досить тривалий – він займає не менше півроку.

Щоб його прискорити в нашій клініці застосовується спеціальний метод FRP (Fibrine Riche en Plaquettes – отримання тромбоцитів з високим вмістом фібрину). Суть методу полягає в тому, що з крові самого пацієнта готується плазма багата тромбоцитами, яка вводиться в лунку видаленого зуба. Це дозволяє до двох місяців скоротити термін між видаленням зуба і установкою імплантату.

Перевагами нашої клініки є те що:

 • всі хірургічні операції, пов’язані з імплантацією (кісткова пластика, сінусліфтінг) проводять професійні стоматологи, які пройшли навчання у провідних вітчизняних та західних фахівців;
 • в своїй роботі ми використовуємо найсучасніші технології і матеріали провідних виробників;
 • ми підбираємо вам імплантати, які з більшою ймовірністю приживуться при конкретній клінічній ситуації. Відсоток приживлюваності імплантатів у нас становить 96-98%;
 • володіючи методикою триступеневої анестезії, імплантація зубів проходить безболісно;
 • повна стерильність. Всі інструменти проходять 5 ступінчасту стерилізацію та подаються тільки в одноразовій стерильній упаковці;
 • ми пропонуємо гарантію, але в кожному індивідуальному випадку обговорюємо її окремо;
 • ми надаємо сертифікати якості на всі матеріали, які використовуємо в роботі;
 • наша клініка працює в середньому ціновому діапазоні при високій якості роботи. Ми пропонуємо доступні ціни.

Дуже багато пацієнтів, які приходять на консультацію хвилюються, чи приживеться імплантат, чи не дарма будуть витрачені гроші?
На перший погляд, ціни на імплантацію зубів можуть здатися багатьом з нас, просто не прийнятними. Але якщо підсумувати вартість всіх етапів лікування, при використанні інших методів протезування, додати до цієї суми можливі ризики по відновленню зламаного традиційного моста (який ламається частіше, ніж ми сподіваємося), у підсумку вийде, що імплантація зубів, вартість якої здавалася вам високою,набагато дешевша і надійніша, ніж протезування за допомогою класичної мостовидної конструкції.
Імпланти не мають звички виходити з ладу. А коронки, які надягають на них, можна замінити в будь-який момент, не витрачаючи занадто багато часу і грошей. Ми настільки впевнені в якості нашої роботи, що даємо повну гарантію на імплантати, і роботу, пов’язану з їх установкою!

Важливо знати:

Після імплантації зубів, пацієнти повинні дотримуватися гігієни порожнини рота на найвищому рівні. Необхідно раз в шість місяців відвідувати лікаря для проведення професійних процедур і проходити контрольний огляд у лікаря – імплантолога один раз на рік.

Раніше, більшість людей, що зіткнулися з проблемами втрати одного або декількох зубів, частіше за все, могли дозволити собі тільки звичайні знімні, або незнімні протези. Вартість імплантації зубів була досить високою. В даний час, завдяки здоровій конкуренції, удосконалення ортопедичних матеріалів і майстерності висококласних стоматологів, її вартість значно знизилася, що робить цей процес більш доступним.

Для того щоб переконатися в цьому, ми пропонуємо нашим пацієнтам найбільш бюджетні та конкурентоспроможні ціни. Вартість послуги залежить від рівня складності виконуваних робіт і матеріалів, затрачених в роботі. Тривалість лікування визначає лікуючий лікар.

Буклет “КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ” – все про що ви хотіли знати, але боялися запитати – докладно про імплантацію зубів.