Графік роботи:
Пн.- Пт.:  9:00 - 20:00
Субота:  9:00 - 20:00
Адреси наших клінік:
Миропільська, 3 Попудренка, 26/9
+38 (067) 000-12-48 +38 (050) 570-14-30
+38 (066) 000-01-55 +38 (098) 068-36-30
Запросити
зворотний
дзвінок

Ваш запит успішно відправлений!

Не вдалося відправити Ваш запит.

Стоматологія «Екодент» в Києві - (м. Дарниця, м. Чернігівська)

«ЕкоДент» – це сімейна стоматологія. Кожному пацієнту приділяється увага, незалежно, чи постійно він лікується у нас, або ж звернувся вперше. У клініці представлені всі напрямки сучасної стоматології.

У нас використовуються тільки сучасні, офіційно затверджені, методики лікування зубів і сертифіковані матеріали. Одноразові інструменти, і матеріали, що використовуються при лікуванні, проходять повну стерилізацію за системою «АнтиСНІД» та «Антигепатит».

У нас в повному обсязі ведеться офіційно затверджена медична документація, де фіксуються всі етапи вашого лікування. З кожним пацієнтом, перед початком процедур, укладається «Договір на проведення стоматологічного лікування». На всі виконані послуги ми надаємо гарантійні зобов’язання.

Приходьте до нас не тільки для лікування зубів. Приходьте просто на профілактичні огляди, які у нас, як і консультації, безкоштовні.

Імплантація зубів в нашій клініці

Наша стоматологія розташована біля метро Дарниця (вул. Попудренко, 26/9), і
біля метро Чернігівська (вул. Миропільська, 3).
Докладні схеми проїзду дивіться в розділі «”Контакти».

Для зручності пацієнтів нашої стоматології та колег-стоматологів – у нас є власна! зуботехнічна лабораторія в Києві,яка розташована за адресою нашої клініки. Наявність власної зуботехнічної лабораторії, дозволяє нашим пацієнтам отримувати доступні ціни на імпланти, протези, вініри або коронки, а лікарям – безпосередньо контролювати якість нашої продукції.

Для зручності пацієнтів нашої стоматології та колег-стоматологів – у нас є власна зуботехнічна лабораторія в Києві,яка розташована за адресою нашої клініки. Наявність власної зуботехнічної лабораторії, дозволяє нашим пацієнтам отримувати доступні ціни на імпланти, протези, вініри або коронки, а лікарям – безпосередньо контролювати якість нашої продукції.

Корисна інформація для пацієнтів:

Буклет “КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ” – все про що ви хотіли знати, але боялися запитати – докладно про імплантацію зубів.

Чим ми можемо Вам допомогти?

Відгуки наших пацієнтів

Читати всі відгуки