Графік роботи:
Пн.- Пт.:  9:00 - 20:00
Субота:  9:00 - 20:00
Адреси наших клінік:
Миропільська, 3 Попудренка, 26/9
+38 (067) 000-12-48 +38 (050) 570-14-30
+38 (066) 000-01-55 +38 (098) 068-36-30
Запросити
зворотний
дзвінок

Ваш запит успішно відправлений!

Не вдалося відправити Ваш запит.

Стерилізація інструментів у клініці “Екодент”

Небезпеки підстерігають пацієнта в кабінеті стоматолога!

2402414Не дивлячись на високий рівень сучасної медицини, на нововведення серед інструментарію, на найвищі вимоги міністерства охорони здоров’я до стерильності і порядку в стоматологічних поліклініках, ризик заразитися інфекційними захворюваннями в медичних установах досить великий. Кількість інфекцій, які можуть потрапити в організм пацієнта під час лікування, налічує кілька десятків різновидів. Починаючи з вірусної пневмонії, закінчуючи СНІДом.

На жаль вірус ебола, також входить в цей список. Наслідки захворювань, викликаних різними видами вірусів та інфекцій, призводять до тривалої втрати працездатності, до втрати зору, репродуктивних функцій організму, до повної або часткової втрати імунітету і здоров’я в цілому, а часто і до летального результату. Основними джерелами передачі інфекцій, є інструменти дантиста. Лише правильна і повна система їх обробки може гарантувати безпеку лікування зубів.

Інструментарій, який використовують безпосередньо для санації і лікування порожнини рота пацієнта, може бути піддано не тільки хімічної і фізичної обробки, а й термічної, тобто стерилізація при високих температурних режимах. Це єдиний вірний спосіб знищити стійкі штами вірусів і небезпечні для життя бактерії.

Що допоможе убити вірус еболи, СНІДу, гепатиту В?

Стоматологія – це найпоширеніша медична послуга в сучасному світі. Безперервний потік пацієнтів, кожен з яких є потенційним носієм інфекції, привносить свої правила і вимагає правильної систематизації в обробці та дезінфекції стоматологічного інструменту, обладнання. Застосування тільки хімічної обробки для дезінфекції, не гарантує 100% знищення збудників. Виключно стерилізація робочого інструментарію може забезпечити повне знищення хвороботворних бактерій і вірусів. Термічна обробка при високих температурах, вбиває збудників СНІДу, гепатиту В і вірус еболи – найнещадніших і страшних захворювань, внаслідок яких завжди приходить летальний результат.

Статистика невпинно показує ступінь ризику зараження на стоматологічному кріслі серед пацієнтів. Щороку гепатитом В, таким чином, хворіє до 20 осіб на кожну тисячу, на СНІД – близько десятка, стафілокок підхоплює близько 50 пацієнтів стоматології (дані взяті з авторитетного видання світової медицини). Тому застерігатися і не боятися ставити питання лікареві, зовсім не непристойно. Навпаки, в хорошій клініці, з відмінною репутацією, дантист з задоволенням розповість про застосовані способи забезпечення чистоти, про методи дезінфекції приміщення, про спосіб стерилізації інструментарію! Адже здоров’я – це найбільша цінність як для людини, так і для лікаря-стоматолога.

Гарантовано якісна стерилізація інструментарію забезпечує безпеку пацієнтам.

9hj9r-autoclave_iclave_classe_b_nsk_imprimanteНаш стоматологічний центр, в першу чергу, піклується про безпеку пацієнтів. Основним завданням персоналу є відновлення здоров’я та його збереження. Тому в практиці застосовуються найсучасніші методи дезінфекції інструментів, приміщення і використаних матеріалів в лікуванні. Стерилізація абсолютно всіх предметів, що стикаються з слизовою, з кров’ю, з тканинами пацієнтів, проводиться в інноваційному автоклаві класу В. Цей прилад обробляє інструмент при температурі понад 134 * С водяною парою, що подається під тиском 2 АТМ і проникає в найдрібніші деталі, в важкодоступні місця інструментів і забезпечує повне знищення будь-яких вірусних чи інфекційних збудників. Тому, наші пацієнти, відчувають себе в повній безпеці і захищеності від жахливих, маловивчених або поширених захворювань людства.