Графік роботи:
Пн.- Пт.:  9:00 - 20:00
Субота:  9:00 - 20:00
Адреси наших клінік:
Миропільська, 3 Попудренка, 26/9
+38 (067) 000-12-48 +38 (050) 570-14-30
+38 (066) 000-01-55 +38 (098) 068-36-30
Запросити
зворотний
дзвінок

Ваш запит успішно відправлений!

Не вдалося відправити Ваш запит.

Відбілювання зубів

beliezubi2Відбілювання зубів – це стоматологічна процедура, яка дозволяє повернути натуральний колір Вашим зубам або змінити його на кілька тонів.

Колір зубів у людини залежить від багатьох внутрішніх і зовнішніх факторів (генетичні особливості, вживання чаю, кави та інших продуктів харчування, що володіють фарбувальними властивостями, куріння, хронічні хвороби, похилий вік, віддалений нерв в зубі і ін.).

В цілому, відбілювання вважається процедурою безпечної. Якщо відбілювання проводиться професійними лікарями високої кваліфікації і належним чином, то це ні в якому разі не зашкодить зубів і ясен. Однак, при її проведенні, необхідно враховувати ряд моментів, які можуть зробити певний вплив на якість відбілювання.

Не рекомендується проводити відбілювання:

  • при наявності у пацієнтів брекетів;
  • людям які мають алергічні реакції на перекис водню або інші компоненти відбілюючих систем;
  • вагітним;
  • дітям і підліткам (до 16 років).

Для відбілювання, зазвичай, використовується окислювач – безкислотний гель, який під впливом світла певного спектру, розкладається з вивільненням частинок атомарного кисню. Останні, окислюють білки, пігменти та інші речовини, які накопичилися в процесі життєдіяльності людини на поверхні емалі зуба.

Якщо у Вас є необхідність у відбілюванні зубів, то приходьте до нас в стоматологічну клініку «ЕКОДЕНТ». За час роботи ми накопичили значний досвід за цією послугою.

Ми пропонуємо високу якість робіт, при відносно невисокій їх вартості. Нашим пацієнтам, якщо вони хочуть відбілити зуби, ми рекомендуємо дві системи отбеліванія- домашню або професійну.

OpalescenceВикористовувані нами технології при домашньому відбілювання за допомогою системи «Opalescence» (США), і професійному – ZOOM-2 (США) дозволяють, досягти чудових результатів практично в будь-якій ситуації. Препарати для відбілювання зубів підбираються індивідуально, і у різних людей результати можуть відрізнятися.
Домашнє відбілювання зубів
Виходячи з особливостей Вашої емалі зубів, наші фахівці підберуть найбільш щадний метод відбілювання, В більшості випадків зуби освітлюються на 8-10 тонів. Відбілювання зубів в нашій клініці проводиться в два етапи.

Перший етап включає професійну чистку поверхні емалі зубів від нальоту (пеллікули), плям і зубного каменю, які утворюються на їх поверхні в процесі життєдіяльності людини. При необхідності, проводиться лікування карієсу, пломбуються всі порожнини і тріщини, наявні на передніх зубах.

Зуби і міжзубні проміжки відполірувати, на них наноситься фторвмісні препарати. При наявності на поверхні зубів несприйнятливих до відбілюючим агентам поверхонь (коронок, вінірів, реставрацій, старих пломб, дуже пігментованих зубів), на них наноситься нове покриття. В окремих випадках проводиться їх заміна їх на більш світлі конструкції.

На другому етапі проходить сам процес відбілювання.

При домашній системі відбілювання для пацієнта виготовляються спеціальні індивідуальні капи. Лікар проводить з пацієнтом детальну консультацію про правила відбілювання зубів, видає відбілюючий гель. Пацієнт будинку повинен заповнити капи гелем, одягнути їх на зуби і носити по кілька годин на день.

Це необхідно робити щодня. Для зручності, цю процедуру можна проводити вночі. Процес відбілювання, поводиться обов’язково під контролем наших лікарів і в середньому, тривати від 2 до 4 тижнів.

Основний недолік домашнього відбілювання – тривалість його проведення. Якщо Ви захочете мати білосніжні зуби, то необхідно потрібно запастися терпінням. Разом з тим, основною перевагою домашнього способу є те, що для відбілювання використовуються невеликі концентрації пероксидів. Вони більш щадні і ймовірність пошкодження емалі значно нижче.

zoom2 Професійне відбілювання в нашій клініці здійснюється лікарем за допомогою установки ZOOM-2. Суть методу полягає в тому, що на зуби наноситься відбілюючий гель, що містить розчин перекису водню. Під дією променя світла певної хвилі гель активізується.

Процес відбілювання може займати від декількох хвилин до півтори години. Процедура відбілювання зазвичай виконується в один візит. У рідкісних випадках може знадобитися більше відвідувань, що залежить від типу зубів, і від того якого результату Ви хочете досягти.

Основною перевагою професійного відбілювання є можливість відбілити зуби в повному обсязі за короткий період часу і зробити їх колір в середньому на 8-10 відтінків світліше. Результат відбілювання Ви побачите відразу після процедури. Ефект відбілювання наростає протягом доби.

Під керівництвом досвідчених лікарів нашої клініки відбілювання зубів за допомогою апарату ZOOM-2 не має негативних наслідків. Пацієнт отримує привабливу, гарну і білосніжну усмішку, яка при правильному догляді за зубами буде виблискувати довгі роки. Ця система відбілювання безпечна і підходить практично кожному, за винятком підлітків, вагітних і годуючих жінок.

ulibkaЯкщо всі умови проведення відбілювання були дотримані, Ви отримуєте білий колір зубів, який необхідно закріпити. Емаль зубів, після відбілювання, кілька розпушена і дуже сприйнятлива до фарбування різними барвниками. Перші три доби після відбілювання зуби необхідно виключити тверді, кислі, солені, гарячі і холодні продукти харчування.

Виключити всі продукти харчування, які можуть містити природні і штучні красітелі.После відбілювання, ми проводимо обов’язкове ретельна фторування, зубів. Це сприяє насиченню емалі іонами фтору і її зміцненню.

Для підтримки отриманої білизни зубів ми рекомендуємо пацієнтам при:

  • домашньому відбілюванні, через рік повторити цю процедуру;
  • професійному відбілюванні, через кожні 6 місяців проводити протягом 2-3 днів домашнє відбілювання.

Якщо дотримуватися рекомендацій, ефект білизни зберігається тривалий період – від 3-х і більше років.