Графік роботи:
Пн.- Пт.:  9:00 - 20:00
Субота:  9:00 - 20:00
Адреси наших клінік:
Миропільська, 3 Попудренка, 26/9
+38 (067) 000-12-48 +38 (050) 570-14-30
+38 (066) 000-01-55 +38 (098) 068-36-30
Запросити
зворотний
дзвінок

Ваш запит успішно відправлений!

Не вдалося відправити Ваш запит.

Лікування зубів

1. Лікування зубів в стоматологічній клініці «Екодент».

dent
Стоматологічна клініка «Екодент» надає повний спектр послуг по збереженню зубів. Методики лікування, якими володіють наші фахівці, дозволяють врятувати навіть самі безнадійні зуби.

Клініка оснащена сучасним обладнанням і спеціальним інструментарієм, що дозволяє працювати з найскладнішими зубами.

 

1У нас успішно лікують і проводять профілактику таких захворювань як:

  • Карієс і його ускладнення (пульпіт, періодонтит, періостит, гінгівіт, остеомієліт і т.д.);
  • захворювання зубів не каріозної етіології (флюороз, гіпоплазія, гіперестезія зубів, клиновидний дефект, некроз твердих тканин зуба, ерозія зубів, хронічні і гострі травми зубів, патологічна стертість зубів).
  • захворювання слизової оболонки рота (виразковий стоматит, глосит, афтозний стоматит, хейліт, катаральний стоматит, елементи ураження слизової рота).

2. Лікування та пломбування корінних каналів

Проблема лікування та пломбування корінних каналів виникає при появі болю в зубі. Найбільш часто це свідчить про початок запалення тканин пульпи зуба (пульпіт) або тканин навколо зуба (періодонтит).

Лікування каналів полягає в повному видаленні їх вмісту, з подальшим герметичним пломбування. Від того, на скільки правильно проведений цей етап, залежить якість всього подальшого лікування.

У нашій клініці обробка каналів проводиться з використанням сучасної системи – компанії Morita (Японія). Вона складається зі спеціального низької ендодонтичного наконечника з вбудованим апекс-локатором.

2

За допомогою апекс-локатора лікар візуально контролює хід файлу в каналі. На РК-дисплеї відображається відстань до верхівки кореня, що запобігає виведення інструменту за межі кореня.

4

При наближенні до верхівки кореня швидкість обертання автоматично знижується. При досягненні заздалегідь заданої глибини – файл зупиняється і починає обертатися у зворотний бік.

Це полегшує виведення інструменту з каналу і допомагає уникнути такої серйозної помилки як відлам інструменту в каналі. Щоб запобігти перфорацію стінки каналу в системі Dentaport ZX є датчик крутного моменту.

Якщо файл занадто заглибився в стінку каналу, він автоматично зупиняється і починає обертатися у зворотний бік.

Для отримання практично стерильного каналу його додатково обробляють ультразвуком.

5

В подальшому канал заповнюється тимчасовим пломбувальних матеріалів, який надає сильне антисептичну і протизапальну дію. Через кілька днів тимчасова пломба віддаляється.

Успішний довгостроковий прогноз, після лікування кореневих каналів, залежить і від якості їх заповнення.

При звичайному ручному способі пломбування кореневої канал заповнювався нерівномірно. Заповнення периферійних канальців, при цьому практично неможливо.

Неякісна пломбування каналу, як правило, призводить до формування патологічних процесів на верхівці кореня, руйнування періодонта і подальшого видалення зуба.

Наші лікарі пломбування каналів, роблять за допомогою спеціального апарату для тривимірного пломбування каналів BeeFill.

6

Канали пломбуються гарячої термопластіфіцірованной гуттаперчей, яка є біологічно інертним матеріалом, і не розсмоктується в кореневих каналах.

7

Нагріта пластична маса заповнює основний канал, його відгалуження. Одночасно гаряча маса надходить в мікроканали зуба, заповнення яких іншими методами неможливо.

Вважається, що об’ємна – тривимірна 3D-пломбування каналу не має альтернатив у багатьох випадках.

Застосування приладу BeeFill робить роботу лікаря більш якісної, довговічної, надійної і швидкої.

Практично виключається можливість проникнення інфекції, зводить до мінімуму ризик перелому кореня, дозволяє здійснити реставрацію зуба за одне відвідування.

3. Пломбировочные материалы и пломбы

Для лікування карієсу і реставрації зубів, у нас використовуються тільки светоотверждаемие (фотополімери) композиційні матеріали.

Багаторічний досвід роботи дозволив нам зупинитися на матеріалах фірми 3М ESPE (США).

Матеріали 3M ESPE з різними торговими марками, в тому числі Filtek™, RelyX™, Sof-Lex™, Ubistesin™, Impregum™, багато років користуються популярністю в усьому світі, що є найкращим свідченням високого професіоналізму використовують їх стоматологів.

При накладенні пломб найбільш часто нашими лікарями використовується високоестетичних універсальний нанокомпозитний матеріал Філтек Суприм, що містить наночастки і нанокластери.

Перевагою цього матеріалу є те, що він підходить для будь-яких зубів, маючи високу міцність, стійкий блиск, ефект хамелеона і природність кольору.

Для закриття важкодоступних ділянок зуба і герметизації фісур в клініці використовуються рідкотекучі композити (герметики), що містять фтор.

Ці композити мають високу міцність і хорошими естетичними характеристиками.

Для пломбування молочних зубів у дітей ми використовуємо стеклоїономерниє цементи (СИЦ). Це відмінний за своїми властивостями пломбувальний матеріал. Він міцно зв’язується з дентином і емаллю зуба, виділяючи в них фтор, який зупиняє розвиток карієсу.

В даний час існує різні методики накладення пломб. Наші лікарі досконало володіють методикою накладення пломб по «сендвіч» технології, яка вважається однією з кращих в сучасній стоматології.

8

Широке застосування в нашій клініці також отримали пломби, виготовлені з використанням методу стратифікації, розробленого Lorenzo Vanini (Італія).

Цей метод дозволяє створювати високоестетичні дентальні реконструкції безпосередньо в порожнині рота, враховуючи при цьому загальну естетику особи.

Завдяки сучасній анестезії процес лікування і подальшого пломбування зубів проходить абсолютно безболісно.

 

 


 

Програма повної стерилізації “АнтиСНІД”

Весь інструмент і обладнання з яким ви стикаєтеся в нашій клініці проходить спеціальну стерилізаційну обробку яка включає в себе:

sterilno

  • Передстерилізаційну обробку
  • Обробку гіпоалергенними дезінфектами, після обробки не буває ніяких подразнень
  • Все дезінфекти які ми використовуємо сертифіковані (офіційно дозволені міністерством охорони здоров’я України)
  • Індивідуальну упаковку весь інструмент пакується в індивідуальні “запаковані” поліетиленові бокси які можуть довго зберігатися
  • Автопломбування

Система стерилізаціі “АнтиСНІД” це самий вищий ступінь очищення на сьогоднішній день, схвалена міністерством охорони здоров’я України, а так само за міжнародними стандартами.

Очищення проходить по всім рекомендованим і необхідним етапам очистки та стерилізаціі.