Графік роботи:
Пн.- Пт.:  9:00 - 20:00
Субота:  9:00 - 20:00
Адреси наших клінік:
Миропільська, 3 Попудренка, 26/9
+38 (067) 000-12-48 +38 (050) 570-14-30
+38 (066) 000-01-55 +38 (098) 068-36-30
Запросити
зворотний
дзвінок

Ваш запит успішно відправлений!

Не вдалося відправити Ваш запит.

Дитяча стоматологія

malishЗуби у дітей вимагають такого ж уваги, що і у дорослих. Про здоров’я зубів дитини необхідно дбати, починаючи з моменту його народження. У дитячому віці патологічні процеси розвиваються дуже швидко.

Тому ми рекомендуємо приводити дитину на профілактичні огляди до стоматолога після прорізування у нього перших молочних зубів, а не тоді коли у нього виникли проблеми з зубами. Регулярні профілактичні огляди зубів не викликають у дитини почуття страху, і він поступово звикає і перестає боятися стоматолога.

Приводьте дитину в нашу стоматологічну клініку «Екодент». Первинні і наступні профілактичні огляди у нас безкоштовні!

Звернувшись до наших фахівців, Ви можете дізнатися:

  • чи правильно розвиваються зуби і щелепи у дитини;
  • наявність або відсутність у нього аномалій прикріплення вуздечок;
  • співвідношення зміни зубів з віком дитини.

Якщо при огляді у дитини будуть виявлені захворювання, лікар проінформує батьків про необхідність проведення тих чи інших діагностичних, лікувальних або профілактичних заходів, ознайомить з вартістю послуг і можливі терміни завершення лікування.

 

 

Наші фахівці, при необхідності, проведуть:

  • лікування карієсу молочних і постійних зубів і його ускладнень;
  • виправлення прикусу молочних і постійних зубів;
  • корекцію стану тканин зубів (гіпоплазія емалі, флюороз);
  • лікування захворювань слизової оболонки рота;
  • навчать дитину чистити зуби і дотримуватися гігієни порожнини рота.

Після закінчення лікування дитина, при необхідності, береться на диспансерний нагляд.

Ми використовуємо безпечні, безболісні і надійні методики, які включає в себе дитяча стоматологія. Лікування зубів у дітей проводиться із застосуванням найсучасніших матеріалів і технологій. У нас використовуються спеціальні пломбувальні матеріали, що враховують особливості дитячої емалі.

Для корекції форми і кольору постійних зубів у підлітків використовується їх естетична реставрація композитними матеріалами. Ми прагнемо зробити процес лікування безболісним і максимально комфортним для дитини. Використовуючи новітні методи лікування зубів, ми зводимо до мінімуму неприємні відчуття і враження від відвідування стоматолога. Лікування зубів ми здійснюємо швидко і ефективно.

Основний патологією зубощелепної системи у дітей є неправильний прикус. Порушення прикусу призводять до інтенсивного розвитку карієсу, виникненню ранніх захворювань пародонту, гінгівіту, що в результаті веде до втрати зубів.

Неправильний прикус впливає і на загальне здоров’я, так як тісно пов’язаний із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, запальними і простудними захворюваннями. Некрасиві зуби позбавляють дитину можливості посміхатися, а значить, почуття впевненості в собі, повноцінного спілкування з оточуючими.

Для корекції прикусу аномалій використовуються вестибулярні пластинки; трейнери. Для ортодонтичного лікування дітей шкільного віку застосовується наймана і незнімна ортодонтична техніка.

У разі несвоєчасного втрати молочних зубів, для профілактики неправильного прикусу виготовляються часткові знімні протези для верхньої та нижньої щелепи дітям раннього й дошкільного віку. Зруйновані зуби протезують одиночними коронками.

dets4