Графік роботи:
Пн.- Пт.:  9:00 - 20:00
Субота:  9:00 - 20:00
Адреси наших клінік:
Миропільська, 3 Попудренка, 26/9
+38 (067) 000-12-48 +38 (050) 570-14-30
+38 (066) 000-01-55 +38 (098) 068-36-30
Запросити
зворотний
дзвінок

Ваш запит успішно відправлений!

Не вдалося відправити Ваш запит.

Ортотропічна корекція обличчя

Засновником методики є професор Джон Mью, Лондон. У 1981 Джон Мью опублікував нову гіпотезу для етіології аномалії прикусу, в якій мовиться про те, що малоклюзія трапляється внаслідок вертикального зростання, і провокується неправильним прикусом (oral posture) та сучасним стилем життя. Ним була розроблена методика, призначена для усунення недоліків традиційного ортодонтичного лікування, яке просто виправляє розташування зубного ряду. Ортотропія призначена в першу чергу для вивчення і корекції зростання обличчя в дитячому та юнацькому віці.

Перший етап ортротропного лікування є найбільш ефективним для дітей у віці до 10 років. Проводиться корекція обличчя шляхом правильного росту і розміщення, оптимізації положення верхньої і нижньої щелеп. Наступне завдання полягає в корекції поганого прикусу, який впливає на правильне знаходження і зростання зубів. Спадний рух передніх зубів, є першою і очевидною ознакою несприятливого лицьового зростання і може бути легко виявлена ​​за допомогою простого вимірювання від носа до верхніх різців.

Нерідко можна побачити верхні передні зуби, які виступають далеко вперед. Іноді вони виходять вперед по відношенню до носа, щік і лоба. Відкритий рот – ще один із симптомів. Корекція в ортотропії здійснюється шляхом застосування спеціальних пристроїв для правильного прикусу.

Повна корекція досягається протягом 6-8 місяців в залежності від складності і готовності дитини до співпраці. Додаткові фіксатори і техніки, яким навчаються батьки і дитина, дозволяють позбутися від багатьох проблем, в тому числі з диханням, ЛОР захворювань, порушенням шийного відділу хребта.

Якщо проблема запускається, лікування може сильно ускладнитися. З віком ознаки неправильного розвитку обличчя посилюються, утворюється патологія прикусу, змикання губ стає затрудненим. На пізніх етапах рекомендуються вже не консервативні, а хірургічні методи співвідношення щелеп.